Welkom bij Bilcom, het KBO biljart
Log in

Clubs en contactpersonen

Clubnaam Contactpersoon Telefoon Adres Email
de Goede Herder Hennie van Dun 0645092691 Postelse Hoeflaan 109
5042 KD Tilburg
hvandun@gmail.com
de Heikant Harrie van Baardwijk 0642582589 Schubertstraat 896
5011CX Tilburg
harrie.v.baardwijk@gmail.com
de Reinevaerders Cees Fouchier 4681867 Montfortanenlaan 79
5042 CV Tilburg
ccfouchier@hotmail.com
Goirke-Hasselt Jos Bax 0628359540 Bisschop Bekkerslaan 76
5046JG Tilburg
josbax@live.nl
Hazennest Jan van den Bergh 0642384277 Mendelssohnstraat 264
5011 PH Tilburg
jannvdbergh54@gmail.com
Het Spoor Ton Oostelbos 0611950572 Tuinstraat 39
5038 DA Tilburg
a.oostelbos@home.nl
Hoefstraat Martien Kapteijns 0610889849 Warmondstraat 108
5036 BS Tilburg
biljarthoefstraat@gmail.com
Korvel Cees Bastings 0135811477 Ringbaan Zuid 160
5022 PP Tilburg Tilburg
cees.marij@planet.nl
Noordhoek Ad van de Wiel 0612122426 Schouwburgring 413
5038TW Tilburg
attewiel@home.nl
Sacrament Ton van Gestel 0624939191 Nistelrodestraat 13
5045 MD Tilburg
tvgestel@home.nl
St Anna Harrie van Outheusden 0646543297 Veestraat 74 C
5021 PS Tilburg
hswillemen@ziggo.nl
St Lucas Ad Aerts 0622863344 Mantingestraat 22
5045 KV Tilburg Tilburg
hannyenad5@gmail.com
Stokhasselt Berrie Stovers 0625292745 Mendelssohnstraat 176
5011 PE Tilburg
berriestovers@home.nl
Trouwlaan Peter van Oirschot 0641138093 Petrus van Emmerickstraat 4 N
5042 GJ Tilburg
pcoirschot@ziggo.nl
Vredesparochie Frans Kuijpers 0633493662 Corn. de Vriendtstraat 2
5041 GM Tilburg
f.a.a.kuijpers502@home.nl
Westend Joost Embregts 0639308499 Rooseveltplein 59
5025 WV Tilburg
joost.embregts@ziggo.nl

Copyright (c) 2007 - 2019 Bilcom. Alle rechten voorbehouden.