Welkom bij Bilcom, het KBO biljart
Log in

PK wedstrijden van het K.B.O. Senioren Biljart

opzet en uitleg

PK  LIBRE 2019  OPZET + UITLEG

Nu de competitie weer gestart is zijn wij begonnen met de voorbereidingen van het Persoonlijk Kampioenschap Libre 2019.

De voorrondes vinden plaats bij de verenigingen van 2 t/m 12 december 2019.

Voor de finalweek gaan we van 2 hele speeldagen naar 2 middagen en een hele dag.

De middagen zijn maandag 16 en dinsdag 17 december, en de hele finaledag is op donderdag 19 december.

De middagwedstrijden  beginnen om 12.15 uur, ieder dient om 12.00 aanwezig te zijn.

De donderdag beginnen we om 10.15 uur, en dient elke deelnemer om 10.00 uur aanwezig te zijn.

Wanneer 2 spelers van dezelfde vereniging in één poule staan (bij voorwedstrijden) dan spelen zij als eerste tegen elkaar.

Elke partij begint met het strijken om te bepalen wie met wit speelt.

Ieder mag maximaal 2 minuten inspelen te beginnen met de speler die met wit speelt.

Belangrijk is, dat iedere deelnemer in de voorwedstrijden in totaal 4 wedstrijden speelt. Indien één of meerdere deelnemers uitvallen dienen er dus dubbelpartijen te worden gespeeld.

De deelnemers worden ingedeeld in verschillende klassen naar  moyenne dat men speelt in de competitie.

Per klasse worden voorrondes gespeeld in minimaal 4 poules van 5 spelers.

De no’s 1 van elke poule gaan direct over naar de verschillende finale-groepen.

De puntentelling is dezelfde als in de competitie (10 puntensysteem)

Als in de poule 1 of meerder spelers met hetzelfde aantal punten de 1ste plaats halen gaat diegene door die het laagst aantal beurten nodig had om die punten te halen.

In de finales wordt gespeeld in verschillende klasse-groepen van elk 4 spelers. Dus elke finalist speelt 3 wedstrijden.

De hoogst geëindigde in de klasse is tevens eindwinnaar van die klasse.

We hebben op het einde van het toernooi dus in elke klasse een winnaar.

De P.K. commissie

Leo van Oirschot en Harrie van Baardwijk


aantal deelnemers

 

                                                                                                                                              Tilburg, 21 oktober 2019

 

Beste biljartvrienden / contactpersonen,

 

Wij zijn aangenaam verrast door het hoge aantal inschrijvingen van de deelnemers aan het  PK libre 2019, er hebben zich maar liefst 145 spelers aan gemeld.

We zijn genoodzaakt om in de finaleweek in 7 klasses te gaan spelen

t.w. 6 klassen van 4 spelers en 1 klasse van 5 spelers.

Dit houdt echter ook in dat we het schema van de finaleweek aan moeten passen en dat we voor de voorrondes extra locaties hebben moeten zoeken.

De verenigingen de Noordhoek en de Heikant zijn wij zeer dankbaar dat we in hun locaties meerdere poules kunnen plaatsen.

Voor de finaleweek gaan we van 2 hele speeldagen naar 2 middagen en een hele dag.

De middagen zijn maandag 16 en dinsdag 17 december en de hele finaledag is op donderdag 19 december.

De middagwedstrijden beginnen om 12.15 uur, ieder dient om 12.00 uur aanwezig te zijn.

De donderdag beginnen we om 10.15 uur en dient elke deelnemer om 10.00 uur aanwezig te zijn, uiteraard zorgen wij deze dag voor de lunch.

Wij streven ernaar om iedere deelnemer elke dag te laten spelen, dat zal echter niet altijd mogelijk zijn en zullen er deelnemers zijn die op een dag meerdere partijen moeten spelen.

 

 

Met sportieve groet,

KBO biljartcommissie – PK organisatie

Leo van Oirschot & Harrie van Baardwijk


doorplaatsingen naar de finaleweek

KBO PK Libre doorplaatsingen naar de finaleweek  
           
poule moy. car. naam vereniging  
           
1  2.47 67  Ad van Rooy SACRAMENT KLASSE 1
2  1.97 54  Theo van Erven  SACRAMENT 
3        
4  1.61 45  Ton van der Mark  TROUWLAAN 
5 1.73  48  Jan Boons SACRAMENT  KLASSE 2
6 1.58  45 Piet Louer  HOEFSTRAAT 
7        
8        
9         KLASSE 3
10  1.37 39 Ton Smits  HEIKANT 
11 1.32  38  Ton Paridaans  NOORDHOEK 
12        
13 1.26  37  Jan Muijs  HET SPOOR  KLASSE 4
14 1.18  35  Leo Verhagen  STOKHASSELT 
15        
16  1.11 33  Ben Dilven  KORVEL 
17         KLASSE 5
18 1.04  31 Rens van Beurden  NOORDHOEK 
19        
20  0.96 29 Leo Dijs   GOEDE HERDER 
21 0.96  29 Peter van Cleef  TROUWLAAN  KLASSE 6
22        
23        
24 0.73  23  Sjaak van Zelst  VREDESPAROCHIE 
25 0.72  23 Peter de Groot  GOIRKE HASSELT  KLASSE 7
26 0.69  22 Gerard Arnoldus  STOKHASSELT 
27 0.64  21  Peter van Zeeland HAZENNEST 
28  0.54 19  Rieky v. Broekhoven  GOIRKE HASSELT 
29 0.36  14 Jan Donders  VREDESPAROCHIE 


Copyright (c) 2007 - 2019 Bilcom. Alle rechten voorbehouden.